Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

Welcome to Chichester English Language School

Chichester English Language School'u seçmeyi düşündüğünüzden dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Chichester College kampüsünde yer alan okulumuzun etrafı Britanyalı öğrencilerle çevrilidir.

 

Bizimle geçirdiğiniz zaman boyunca bu üç önemli şeyi başarmanız konusunda size yardımcı olmak istiyoruz. Öncelikle, hak ettiğiniz seviyede İngilizce becerilerinizi geliştirmenizi istiyoruz. Deneyimli ve nitelikli öğretmen kadromuz kendilerini burada geçirdiğiniz süre boyunca size mümkün olan en üst seviyede deneyim kazandırmaya adamıştır. Okulumuzda, hak ettiğiniz başarıyı elde edebilmeniz amacıyla bire bir bireysel özel dersler alırsınız. Mükemmel eğitim alacağınızdan ve harika sonuçlar elde edeceğinizden şüpheniz olmasın. Öğrencilerimizin %94'ü öğretim seviyemizin yüksek standartlarda olduğunu söyledi. %97'si ise Chichester English Language School'da öğrenim gördükten sonra işe alınma olasılıklarının arttığını belirtti. İkincisi ise, Birleşik Krallık'ta mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanızı istiyoruz. İster özel Öğrenci Yurtlarımızda, isterseniz konuksever ev sahibi ailelerimiz ile konaklayın, burada kendinizi güvende hissedeceğinizden ve harika vakit geçireceğinizden eminiz. Aile yanında konaklayan öğrencilerimizin %100'ü kendilerini güvende hissettiklerini belirttiler.

Son olarak, Chichester English Language School'da ve Birleşik Krallık'ta iyi vakit geçirmenizi istiyoruz. Geniş ve iyi donatılmış bir kolej kampüsünden beklenen her şeyi bulabileceğiniz tesisimizde sunulan hizmetler mükemmel seviyededir. Muhteşem sosyal ve boş zaman aktiviteleri programımız sayesinde burada vaktinizi çok iyi değerlendirme fırsatına sahip olacaksınız. Hem Birleşik Krallık'tan, hem de dünyanın dört köşesinden yeni arkadaşlarla tanışacaksınız. Size okulumuzu göstermeyi ve hak ettiğiniz başarıyı elde etmenize yardımcı olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın ya da hemen başvurun.